Mūsu pakalpojumi

Laulību gredzeni

Schalins Ringar gredzenu paraugus un cenas iespējams apskatīties SIA «Kāzu Aģentūra» Bieķensalas ielā 32, kā arī Schalins gredzenu mājaslapa Lūgums iepriekš norunāt tikšanās laiku, zvanot pa tālr. 27531155 vai rakstot uz milestiba@milestiba.lv

privātu pasākumu plānošana

Mūsu zināšanas un pieredze ļauj ieteikt konkrētajām pasākumam Latvijā pieejamos labākos pakalpojumu sniedzējus. Dzimšanas dienas ir tik atšķirīgas kā paši jubilāri. Mums ir interesanti rīkot dzimšanas dienu pasākumus dažādākajām auditorijām.

kāzu organizēšana

Organizējam gan nelielas, gan VIP kāzas simts viesiem uz trīs dienām Latvijas pilīs un muižās. Mēs pārzinām Latvijas iespējas kāzu pakalpojumiem, tāpēc varam Jums parādīt dažādas iespējas, lai varat izvēlēties sev piemērotāko kāzu formātu un pakalpojumus.

Lekcijas un kāzu izstādes

Iespēja pāriem, kuri paši plāno savas kāzas iegūt informāciju no pieredzējušiem profesionāļiem, kā arī satikt viņus klātienē.Visbiežāk jaunākā informācija par pasākumiem ir redzama mūsu Facebook lapā, sadaļā “Pasākumi”. (1) “Kāzu Aģentūra” 

konsultācijas

Visbiežāk izmanto vedējivai pāri, kuri vēlas paši plānot savas kāzas.

 

Kāzu konsultācija pāriem, kuri paši plāno savas kāzas, ietver:

    Jūs atsūtat man paveikto kāzām (ja sākuma posms, tad zināmās vēlmes).

    Jūs atsūtat man, ko Jūs vēlētos uzzināt no manis un savu telefona numuru.

    Droši rakstot visus jautājumus, kuri nav skaidri vai kuri uztrauc. Es Jums nosūtu papildjautājumus, ja man tādi ir vai zvanu, ja tādi ir vairāki.

    Apdomāju Jūsu jautājumus un ko vēl no sevis varu palīdzēt konsultācijā (aizņem aptuveni nedēļu).

    Norunājam tikšanās laiku. 1h konsultācija, kur vairāk es Jums stāstu.

 

Vairākums pāru pietiek ar vienu, reizēm divām konsultācijām.

Ir pieejams arī formāts, ka Jūs neko iepriekš nesūtat un mēs visu runājam tikšanās laikā, bet tad nepietiks ar vienu stundu kā konsultācijā, kur iepriekš ir atsūtīta informācija.

lekcijas

Kāzu Aģentūra piedāvā lekciju ciklu topošajiem pāriem, kurā varēsiet uzzināt visu par kāzu plānošanu, sākot no budžeta izstrādes un beidzot ar svinību norises vietas izvēli un dekorēšanu. Lekcijās tiks apskatītas arī aktuālās tendences kāzu modē un floristikā, kā arī tiks sniegti padomi, kā padarīt jūsu kāzas par neaizmirstamu notikumu.

Atvērto Durvju Dienas

Aicinām visus pārus, kuri plāno kāzas, apmeklēt Kāzu Aģentūras atvērto durvju dienas, lai tiktos klātienē, uzzinātu aktuālo informāciju par kāzu pakalpojumiem un gūtu iedvesmu savai īpašajai dienai! Pasākumā varēsiet: Iepazīties ar Kāzu Aģentūras komandu un konsultēties par kāzu plānošanu un organizēšanu;

Diskusiju vakari

Mūsu pieredzējušie speciālisti vadīs informatīvas diskusijas par tādām tēmām kā kāzu plānošana, budžets, komunikācija un citiem aktuāliem jautājumiem. Vakarā būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un gūt vērtīgus padomus. Diskusiju vakari ir lieliska iespēja iepazīties ar citiem pāriem un mainīties viedokļiem.