Jolanta un Guntars

Sveika, Dace!

Sveicieni no Lielbritānijas.

Ikreiz kad paskatāmies bildes vai kavējamies atminās par mūsu kāzu dienu, sajūtas vēl šodien tādas, it kā mēs aiz mīlestības lidotu.

Sāksim no paša sākuma – kad vēl tikai sākām plānot lielo dienu. Domājām, ka spēsim visu pašu spēkiem noorganizēt. Taču mēs nedzīvojam Latvijā un sapratām, ka mūsu rokas ir par “īsu” lai pašu spēkiem visu izdarītu. Kad nonācām pie jautājuma par dekorācijām, noformējumu un krāsu izvēli, sākās panika. Guntars vēl šodien atceras to, kā es bēdīga noteicu: Kā? Mums būs tādas parastas kāzas, bez skaistām dekorācijām un vēl ar izdzeršanos? Galdi lūzīs no alkohola pudelēm, un viss skaistums pazudīs? Un teicu, ka tādas kāzas loti nevēlos.

Guntaram ir svarīgi, lai es esmu laimīga un priecīga, tad arī viņš tāds būs. Un mūsu īpašo dienu abi vēlējāmies skaistu un atminās paliekošu. Tad kādu dienu, man nezinot, Guntars sakontaktējās ar Jums – Kāzu Aģentūru. Un tā iesākās mūsu stāsts uz perfektām kāzām!

Kāzu diena-Dace un viņas komanda paveica lielisku darbu! Man kā līgavai ļoti, ļoti patika floristes maigos toņos veidotais līgavas pušķis. Protams arī citas ziedu dekorācijas gan kapellā, gan viesu namā bija ļoti skaistas.

Ceremonija-pati svarīgākā kāzu dala, viss bija lieliski un tik emocionāli skaisti…

Pēc ceremonijas devāmies 7 tiltu ceļojumā, kur atrakcijas sarūpēja mūsu super-mammas. Tiltu ceļojuma beigās devāmies uz kādu mums nezināmu vietu – Romantiskais galdiņš ar skatu uz ezeru – Dace nebeidza mūs pārsteigt.

Kad ieraudzījām romantisko galdiņu likās visi sapni par romantiku un to kādas kāzas vēlamies, piepildās. Trūkst vārdu, lai aprakstītu tik skaisti noformētu un izdekorētu mākslas darbu. Katra detaļa bija tik pārdomāta. Tas īpašais brīdis divatā bija tik ļoti vajadzīgs, tieši pēc ceremonijas un pirms svinībām pabūt kopā ar vīru. Bet tas nebija viss, pārsteigumi turpinājās. Cēli pa taciņu iejāja divi skaisti zirgi. Es tiešām neticēju savām acīm. Es nekad nebiju jājusi zirga mugurā un tieši kāzās, un vēl līgavas kleitā man bija šī iespēja. Perfekti!

 Atceros savā anketā minēju, ka gribētu kāzās zirgus, taču likās, ka visu, ko es gribu ar 24h ir par maz. Tad nu ziniet – Dacei un viņas komandai viss ir iespējams!

Romantiskais galdiņš, zirgi un tā skaistā apkārtne, es sajutos kā tādā bērnības nepiepildītā princešu sapnī – kā pasakā! Mums tajā brīdī likās kāzas tik piepildītas, bija tik labi, tik ļoti skaisti, romantiski un arī emocionāli. Man pat asara nobira aiz laimes un saviļņojuma.  Mūsu kāzas jau bija izdevušās.

Pēc romantiskā galdiņa devāmies uz svinību vietu Leču muižu, kur Dace mūs turpināja pārsteigt.

Skaistos, mūsu izvēlētajos krāsu toņos, romantiski dekorēti galdi, krēsli un telpas. Izcili skaisti! Gribējās, lai tas, ko redzam, tik ātri nebeidzas.

Sākot jau no ceremonijas un visu vakaru, mūs izklaidēja foršais vakara vadītājs Ģirts. Kolosāli novadīts vakars, viesi vēl joprojām jautā, kur mēs dabūjām tik superīgu vakara vadītāju.

Viss notikums – kāzas, par kurām bijām sapņojuši, piepildījās. Romantiskas, mīļas, skaistas un ar mazliet jautrību – tas viss mums bija un vēl vairāk. Šīs 4 lietas mums bija loti svarīgas un Dace mūs sadzirdēja, uzklausīja un pat likās, ka nolasa mūsu domas, pat tad ja tās skaļi nebijām teikuši.

Kāzas – notikums, kuru nekad neaizmirsīsim. Jūs, Dace, vienmēr būsiet daļa no mūsu kāzu dienas. Brīnišķīgs cilvēks, kuru atcerēsimies ik gadu 14. jūlijā. Kāzas – tās tik tiešām ir jūsu sirdslieta!

Vēl un vēl liels paldies Jums un Jūsu komandai par tik skaistām kāzām!

Tiekamies nākamgad, kad būsim Latvijā.

Sirsnīgi sveicieni, un visu to labāko vēlot Jolanta un Guntars