Līga un Reinis

Par “Kāzu aģentūru” pirmo reizi uzzinājām redzot “Facebook” video, kur kāda sieviete (neatceramies  raidījuma nosaukumu) devās ciemos uz kāzu aģentūru ‘’Mīlestība’’ un iepazīstināja ar ko šādas aģentūras vispār nodarbojas, jo līdz tam, pat īsti par tādu esamību nebijām dzirdējuši. Noskatoties video vienojāmies, ka noteikti arī mums šāds pakalpojums būs nepieciešams kāzu organizēšanā, jo neesam no tiem ‘’radošākajiem’’ cilvēkiem, lai spētu paši sarīkot tādas kāzas, kādas mēs vēlamies, un, ar Reiņa darba specifiku , tam paši nevarētu veltīt tik daudz laika kāzu organizēšanai.

Lielākais no ieguvumiem bija tas, ka mums pašiem nebija gandrīz ne par ko jādomā, jāsatraucas, jo visu nokārtoja aģentūra. Kāzu aģentūra “Mīlestība’ ir profesionāļi savā sfērā, visas darbības un lēmumi ir kārtīgi izplānoti un noorganizēti. Mums pašiem gandrīz nekas nebija jādara, kā vien jāizvēlas baznīca, kur vēlamies laulāties, kāzu auto, ar kādu vēlamies braukt un svinību vieta, kur vēlamies svinēt mūsu Lielo dienu. Par visu, ko vēlamies sagaidīt no kāzu svinībām mēs vienojāmies ar Daci un tālākais jau bija aģentūras rokās.

Par uztraukumu vairs neatminamies, bet ja arī bija mazs uztraukums par to kā viss notiks, tad ieejot aģentūrā un satiekot Daci, kas mūs sagaidīja ar savu sirsnību un laipnību, tas noteikti pazuda.

Visvairāk iepriecināja darbā ar “Kāzu Aģentūru” – tas viennozīmīgi bija lielais komandas darbs, par ko pat īsti nebijām iedomājušies un nevarējām pat iztēloties līdz pašai kāzu dienai.  Līdz kāzām bijām tikušies ar Daci, Kalvi un Daigu, lai izrunātu nepieciešamās lietas ,bet kāzu dienā redzot to lielo komandu un viņu kopīgo darbu bijām patīkami pārsteigti. Viss ritēja pēc iepriekš sagatavota un labi izplānota scenārija un katra iesaistītā persona zināja, kas attiecīgajā brīdī ir jādara. Šķiet, ka visām aģentūras darbībām pat ir izplānots plāns B, lai nekas nevarētu noiet greizi.

Galvenais un svarīgākais ieguvums izvēloties ‘’Kāzu aģentūras’’ pakalpojumus būs- emocijas! Emocijas, kuras, atceroties par šo nozīmīgo dienu vai skatoties kāzu video un bildes, atausīs atmiņā vienmēr. Mēs šo lielo dienu izbaudījām pilnībā, jo varējām paļauties uz Daci un viņas komandu, ka viss noritēs kā tas ir izplānots un nebija ne brīdi jāsatraucas, jānervozē par lietām, ka kaut kas varētu neizdoties.

Mūsu kāzu dienā viss bija daudz labāk, skaistāk nekā būtu spējuši iedomāties. Tās bija mūsu sapņu kāzas. Viesi bija pārsteigti par visu, gan svinību vietu, gan visu pasākumu kopumā.

Kādam, kurš apsver izvēlēties “Kāzu Aģentūru” par  kāzu organizatoru mēs ieteiktu:

Nevilcinieties, bet sarunājiet tikšanos un Jūs sagaidīs neaizmirstamas kāzu svinības 😊

Līga un Reinis