Santa un Vilnis

Mums bija tā laime 2012. gada maģiskāko datumu – 12. decembri – padarīt par vienu no fantastiskākajām un pozitīvām emocijām piepildītākajām dienām mūsu abu mūžā. Mēs zinājām, ka vēlamies savā kāzu dienā sajusties kā karalis un karaliene un ka ceremonijai ir jānotiek laukā, pils dārzā, kaut arī zeme ar debesīm grieztos kopā. Lai gan dažas dienas pirms kāzām radās neliels uztraukums par gaidāmajiem laikapstākļiem, pamostoties kāzu dienas rītā, bija noticis īsts brīnums – uz baltas sniega segas spīdēja zelta saules stari. Gluži kā pasakā! Lai paspilgtinātu pasakas atmosfēru, vēlējāmies, lai kāzas ir ar vieglu rozā pieskārienu, kas arīdzan ir viena no manām mīļākajām krāsām. Pateicoties izvēlētajai svinību vietai – Dikļu pilij, burvīgajām dekorācijām un emocionālā pieskāriena esamībai it visā, mūsu kāzas bija tieši tik īpašas, kā iepriekš to bijām sapņojuši.

Vārdos neaprakstāms paldies Dacei Miezītei un visai „Kāzu Aģentūras” komandai, kas palīdzēja piepildīties mūsu sapnim, profesionāli izpildot ikvienu mūsu vēlmi. Kāzas bija lieliskas, laikapstākļi mūs lutināja, un mūsu foršie palīgi bija izcili pacentušies, lai šo dienu padarītu atmiņās paliekošu. Pēc pateiktajiem ”Jā” vārdiem ceremonija kulmināciju sasniedza brīdī, kad virs pils pacēlās mūsu iniciāļi un debesīs zaigoja uguns lietus ar salūtu atbilstošas mūziku pavadībā. Šajā brīdī sirds bija sažņaugusies un saviļņojuma asaras esot lijušas pilnīgi visiem klātesošajiem.

Ļoti augstu novērtējam ikkatru „Kāzu Aģentūras” darbinieku paveikto darbiņu – sākot no mazajām niansītēm un beidzot ar lielajiem, nozīmīgajiem darbiem. Paldies par iespēju uzticēt Jums vienu no svarīgākajām dienām mūsu mūžā. Atmiņas ar gadiem izbalo, taču tās dienas sajūtas mājos mūsu sirdīs vienmēr, un par to mēs esam ārkārtīgi pateicīgi. Nepietiek vārdu, lai aprakstītu mūsu prieku.

Santa un Vilnis